Jepet me qera ambjent komercial

5 000 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Golden Home 08 Shk 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera ambjent komercial ne Autostraden Tirane-Durres. Ambjenti ka siperfaqe 2000m2, dhe eshte ne katin 1. Ambjenti mund te perdoret per magazinim, zyra ne varesi te kerkeses se klientit dhe perfshin dyer industriale, parkim per automjete te madhesive te ndyshme. Cmimi 2.5€/m2. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Golden Home
0692021009
Leaflet
Në fillim