Jepet me Qera Ambjent Biznesi te Pazari i Ri

Jepet me qera nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" 17 Nën 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Pazari i Ri,Rr,Tefta Tashko
Sipërfaqe: 121 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me Qera Ambjent Biznesi me sip,121m ne katin e 2 banim me ashensore ne nje pallat te ri, e pershtatshme per zyra avokatie,call center etj.
Eshte e perber nga 5 ambjente dhe dy tualete.
Ndodhet te Pazari i Ri,Afer market Sparit.
Peferohen me afate te gjate.
Per me shume kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim