Jepet me Qera Ambjent Biznesi 2200m

Jepet me qera nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" 16 Nën 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

2 500 EUR / muaj

Adresa: Fresku
Sipërfaqe: 2200 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera biznes multifunksional ne Fresk, me klientel te ngritur, plotesisht i pajisur dhe ne gjendje pune,mund te perdoret dhe per biznese te ndryshme.
Me cmimin okazion prej 2500 euro behet i juaj bari, restoranti, hoteli, salla e dasmave dhe parkimi i makine qe rezervon plot 50 makina.
Per me shume kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim