Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi.

500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Golden Home 08 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi. Ambienti eshte i organizuar ne open space, fasade xhami, dhe me nje siperfaqe totale prej 122m2. Ambienti ndodhet ne nje zone me levizshmeri mjaft te larte dhe te populluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Golden Home
0692021009
Leaflet
Në fillim