Jepet ambjenti me qera 60m^2 kompleksi kontakt

Jepet me qera nga: ymerli bardhollari 15 Maj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

50 000 LEK / muaj

Adresa: Rruga frosina plaku, ish kompleksi partizani
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambjenti eshte i pershtatshem per klinike dentare, lokal, etj. si ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim