Jepet ambjent me qera , buze rruges 50m katror

Jepet me qera nga: Franc 16 Tet 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

250 LEK / muaj

Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambjent me qera 50m katror buze rruges. I rikonstruktuar, drita LED, aspirim dhe banjo. Cmimi 250 mije leke ne muaj. Rruga Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar.

Kontakt 069 27 03 720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim