Jap me qera kapanon+zyra 650m2, 1800 euro

1 800 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Reji's Properties 20 Nën 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Adresa
(Rr. Konferenca e Pezes, Misto Mame)
Sipërfaqe
650 m2
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
jap me qera magazine Kati 0, 650 m² 1.800 Euro
Zona/Rruga : Rr. Konferenca e Pezes, Misto Mame

🏡Jepet me qera kapanon
💶Cmimi: 1800 Euro/muaj

⭕️Kapanon +Zyra+parkim
📐Siperfaqe:650m²
🗄Zyra
🛁 2 tualete
🔹oborr
🚗parkim
•E pershtatshme per biznese te ndryshme tregtare,fasoneri , magazine ect.
Reji's Properties
0698444447
Leaflet
Në fillim