Jap me qera ambjent bisnesi 500 m²

Jepet me qera nga: joridamuco 15 Tet 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

2 200 EUR / muaj

Adresa: Unaza e Re, Rr. Teodor Keko
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera ambient biznesi, rruga "Teodor Keko", perballe mbikalimit te Unazes se Re, prane hotel Delux.
Ambjenti perbehet nga dyqan 80 m2+ magazine 420 m2, me dy kate. I pershtatshem per prodhim, magazinim, ekspozim te bizneseve te medha.
Objekti ka fasade xhami 13m, buze rruges Unaza e Re.
I pajisur me dokumenta pronesie te rregullta dhe nuk preket nga asnje projekt rruge.
Ky ambjent ka funksionuar gjithmone si pike qendrore per biznese te medha qe operojne ne vend.

Cel: +355 692575709
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim