Dyqani me qera

Jepet me qera nga: Dyqan Dje 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

20 000 LEK / muaj

Sipërfaqe: 46.5 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera dyqani me siperfaqe 46.5 m2.Eshte shume i pershtatshem per tu perdorur per biznese te llojeve te ndryshme.Dyqani eshte i pajisur me banjo brenda.
Adresa: Njesia Bashkiake nr 7, Rruga "Ndre Mjeda" , Shkalla 2, Godina 9,tek ish parku i autobuzave,prapa qendres Globe Center,Tirane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim