dyqan

Jepet me qera nga: olsen kryeziu Sot 05:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

200 LEK / muaj

Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet dyqan prane M.shyrit per zyra e tjr.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim