Dyqan SHITET osr Qira Tirane Rr Qemal Stafa

Jepet me qera nga: dajro Dje 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
- Rr. Qemal Stafa 105 m2 SHITET ose Jepet Qira 100 metra siper shkolles Kuqe Dyqani jepet per Klinike Dentare Coll Center Kosmetike Mobileri Farmaci kati 1 pallat i ri ne gjendje shume te mire dopio xham aspirim kondicioner 60 btu korent 3 fazor +monofaz me 2 matesa qepena kamera sigurie tualet + 24 m2 garazh -1 kat Cmim i 3000 m2 Euro I Negocushem
- Nderrim me shtepi ne vend afer qendres sipas mirekuptimit
0695306106
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim