Dyqan me qera te Komuna e Parisit

Jepet me qera nga: Kevin Shtishi 09 Tet 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

30 000 LEK / muaj

Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet dyqan me qera tek Rr. Tish Daiha, pa vajtur tek Kristal Center. 55m2. Buze rruges kryesore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim