Publikuar: Sht 18 2018 05:23

Bar restorant, hotel, parkim, lavazh

Publikuar: Sht 18 05:23
Shikime: 83
Jepet me qera ambjent biznesi ne nje truall me siperfaqe 3.472 m2, prej te cilat 230 m2 ndertim dhe vend parkimi 400m2. Prona eshte e pozicionur ne rrugen kryesore prane aeroportit Nene Tereza. Ka pasur funksion te meparshem si bar restorant , parkim, lavazh. Kati I pare eshte 130 m2 (kuzhine, magazine, restorant bar kafe) si dhe lulishte. Kati I dyte 100 m2 4 dhoma dhe dy tualete,ku mund te perdoren si dhoma hoteli. Prona eshte me certificate pronesie dhe e hipotekuar. Per me teper detaje dhe vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0672190339.nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione