Publikuar: Nën 12 2022 08:33

Bar-Caffe Me Qera

Publikuar: Nën 12 08:33
Shikime: 135
Jepet me qera bar-kafe tek Ali Demi.
Lokali organizohet nga 40m2 siperfaqe e brendshme dhe me shume se aq siperfaqe e jashtme.
Ofrohet pjeserisht i mobiluar, por eshte i rinovuar.

Per me shume informacion jeni te ftuar te kontaktoni!

Mund t'a bëni tuajin për vetëm 25.000L neto në muaj.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
135
0688436990

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione