Ambjent, Unaza e Re

20 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: club 101 30 Korr 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet dyqan me qera, siperfaqja 78m2.
Ambjenti ndodhet prane zones se "Astirit", rruga Sokrat Miho, Njesia Administrative Kashar, bashkia Tirane.
Eshte ambjent i pershtatshem per dyqan, zyra, call center, magazine ose per punime te ndryshme.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr tel: +355 69 22 444 32

Vendndodhjen e gjeni dhe ne google map: https://www.google.com/maps/dir/41.3314285,19.7802
Leaflet
Në fillim