Ambjent/ DYQAN me qera Vasil Shanto

700 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Prona ne shitje/qera Sot 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ambjenti ndodhet në Vasil Shanto.

Informacion i pergjithshem:

 Siperfaqe 51 m2
 Kati 0, buze rruges
 Fasade xhami 3m
 1 Tualet

Opsion ideal per investim.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne ambjent na kontaktoni!
Prona ne shitje/qera
  Online
0693650262

WhatsApp:
0693650262
Leaflet
Në fillim