Ambiente biznesi me qera

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: USLUGA SHPK 28 Pri 14:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
 Usluga Shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 3 euro/m2 – 8 euro/m2.
Adresa: Rruga Reshit Petrela, Kompleksi Usluga, Tirane


1- Siperfaqe 290 m2 kati 1
2- Siperfaqe 158 m2 kati 0
3- Siperfaqe 100 m2 kati -1
4- Siperfaqe 556 m2 kati 1
5- Siperfaqe 451 m2 kati 2
6- Siperfaqe 500 m2 kati 2
7- Siperfaqe 250 m2 kati 11
8- Siperfaqe 500 m2 kati -1

 Usluga Shpk jep apartamente me qira 1+1 dhe 2+1 te mobiluara dhe kushte komode, duke filluar nga 250 euro/muaj – 500 euro/muaj.
Adresa: Rruga Reshit Petrela, Kompleksi Usluga, Tirane Zyra/Showroom deri ne 1,000 m2
Adrese: Autostrada Tirane-Durres km 6-te, TiraneKontakt +355 692080242
info@usluga.al
www.usluga.al

USLUGA SHPK
 Usluga Shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 5 euro/m2 – 10 euro/m2. Adresa: Rruga Reshit Petrela, Kompleksi Usluga, Tirane 1- Siperfaqe 120 m2 kati 0 2- Siperfaqe 327 m2 kati 0 3- Siperfaqe 400 m2 kati 1 4- Siperfaqe 556 m2 kati 1 5- Siperfaqe 461 m2 kati 2 6- Siperfaqe 500 m2 kati 2 7- Siperfaqe 250 m2 kati 11  Usluga Shpk jep apartamente me qira 1+1 dhe 2+1 te mobiluara dhe kushte komode, duke filluar nga 250 euro/muaj – 500 euro/muaj. Adresa: Rruga Reshit Petrela, Kompleksi Usluga, Tirane  Zyra/Showroom deri ne 1,000 m2 Adrese: Autostrada Tirane-Durres km 6-te, Tirane Kontakt +355 692080242 info@usluga.al www.usluga.al
Vizitoni faqen e biznesit tonë
rreshit petrela ,kompleksi Usluga Tregoje në hartë
0692080242
https://www.usluga.al

www.usluga.al

USLUGA SHPK
0692080242

WhatsApp:
0692080242
Leaflet
USLUGA SHPK
Commercial - Business Building 24 000 EUR
Jepet me qera objekt biznesi 0 LEK
Shitet Hotel zona e plazhit Durres 0 LEK
Shitje apartamentesh 1+1 dhe 2+1 0 LEK
Në fillim