Publikuar: Jan 22 2022 02:01

Ambient komercial me qera!

EUR

/ muaj
Publikuar: Jan 22 02:01
Shikime: 23
Ambienti ndodhet në zonën e Medresesë rruga "Ferit Xhajko", një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi dhe lehtësisht e aksesueshme.
Lokacion perfekt pasi ambienti është i orientuar nga rruga kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë në rrugë për reklamim të biznesit.
Pozicionohet në katin 0 me Sipërfaqe neto prej 144m².
Organizimi: open space + 2 tualete. Totalisht i investuar.
Ambienti është mjaft i favorshëm për të ushtruar aktivitete të ndryshme bisnesi si: klinikë mjekësore, dentare, laborator, zyra, call centre, palestër, show room,
Per me shume informacion na kontaktoni.0697826188
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione