Publikuar: Gush 10 2022 10:32

2 Dyqane/Zyra te Unaza, Blv Bajram Curri

LEK

/ muaj
Publikuar: Gush 10 10:32
Shikime: 678
SUPER OKAZION

JEPEN ME QERA VEÇ E VEÇ
OSE
SË BASHKU
2 DYQANE QE NDODHEN NË 1 NGA BULEVARDET KRYESORE TE TIRANES, te Bulevardi Bajram Curri, te Unaza Vogel, afer Qendres dhe në rruge kryesore

SIPERFAQJA PER SECILEN : 66 m2
QERAJA PËR SECILËN: 70 000 LEK

NUK BASHKËPUNOJMË ME AGJENSI IMOBILIARE.

Kontaktoni 0682896707
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione