Publikuar: Dhj 10 2015 10:29

Auto Lavazh & Gomisteri

Publikuar: Dhj 10 10:29
Shikime: 72
Jepet me qera ambjent i myllur me sip 60 m2 i pajisur me te gjitha makinerite e nevojshme per tu perdorur si lavazh dhe gomisteri. Jepet me qera per arsye emigracioni..
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione