Dyqan me Qera në Qendër Lezhë

0 LEK

Jepet me qera nga: Ambiente 07 Maj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Mirditë
Ofrojmë ambient 90m2 me qera në qendër të qytetit të Lezhës tek 2 Kullat Binjake pranë Drejtorisë së Tatimeve, Bulevardi Kryesor: -Ambient për Klinika Mjekesore -Laborator Dentar -Ambient për Call Center -Ambient për kurse -Ambient për zyra, dhe Institucione të ndryshme. Çmimi i negociushëm dhe mundësi bashkëpunimi në biznes. Tel:0692810620
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione