JEPET ME QERA

0 LEK

Jepet me qera nga: indri 18 Korr 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Jepet me qera ambjent per biznes 300 metra katrore Disponon korent 3 fazor dhe uje pa nderprerje
Leaflet
Në fillim