jepen me qera

150 LEK /muaj

Jepet me qera nga: indri 18 Korr 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Krujë
jepen me qera 2 dyqane.30 metra katrore dhe 70 metra katrore.te paisur te dy me te gjitha kushtet.te pershtatshem per bisnese te ndryshme ose mund te jepet edhe e gjithe siperfaqja ne nje.
Leaflet
Në fillim