Dyqan. Jepet me qera. Fushe kruje

300 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Servi 30 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qera ambiet biznesi ne qender te fushe krujes. Ambienti eshte goxha i bollshem per biznese te ndryshme. Ambienti eshte 32m katror. Me uje te pijshem, banjo dhe energji te panderprere. Objekti ndodhet ne pallatin hark ne qender te fushe kruje. Per me shume informacion ju lutemi te kontaktoni ne numrin e afishuar me poshte
Leaflet
Në fillim