OKAZION Bar dhe Hotel

Jepet me qera nga: FRENKI Dje 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Korçë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera Hotel Bar Restorant.
Hoteli eshte i kompletuar funksional ne gjendje pune nr i dhomave eshte 17 dhe 3 sallone siperfaqja e nderteses eshte 700 m2 dhe trualli rreth 1700 m2.
Lokali eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet per bar- kafe per fast food dhe piceri me siperfaqe 100m2 plus veranda 100m2 plus lulishte edhe parkim te mjaftueshem plus garazhe plus magazina .Me hipoteke te rregullt shitet per arsye emigrimi. Hoteli ndodhet ne periferi te Korces Rruga Nacionale Korce Tirane. Mund te diskutojme cfaredolloj oferte.
Cmimi i shitjes eshte 500 euro m2 me gjithe mobilimin ne vlren e nje shtepi dhe jo biznesi . Pranojme oferte nderrimi me nje objekt banimi ne Tirane kundrejt likujdimit te diferences se vleres .
Ju mirepresim.
Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim