Publikuar: Jan 05 2020 09:03

Ambjent biznesi me qera

Publikuar: Jan 05 09:03
Shikime: 102
Ambjenti ndodhet ne rrugen Fier -Patos , afer Bar Restorant Keshtjella” pergjate rruges kryesore. Eshte nje siperfaqe prej 4000m2 e rregulluar dhe me mundesi pershtatje sipas deshires. Ambjenti eshte i pershtatshem per tregti makinash, materiale te ndryshme, lavazh me te gjitha pajisjet ne gjendje pune, etj. Zyre e bllollshme rreth 55 m2 , tualet, uje edhe energji elektrike 3 fazore 24 ore. Zone me siguri maksimale. Mund te me telefononi ose dergoni mesazh.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione