Publikuar: Mar 26 2023 12:13

Jepet me qera

Publikuar: Mar 26 12:13
Shikime: 548
Jepet ambient biznesi me qera. Truall 1700m2. Permban 1 godine 90m2 dhe 3 godina nga 40m2.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
548
0698017777

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione