jepet me qera lokal i mobiluar gatinper pun!!

Jepet me qera nga: Etleva 10 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

200 LEK /

Adresa: lagja 13 plazh rruga pavarsia
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qera lokal i vogel i mobiluar ne sezonin veror ka pun plot se ngaqe ka agjnsin e vin autobuza me turist jepet per 200mije lek ne muaj pagesa 3 muaj paradhenje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim