Jepet me Qera Dyqan Durres

Jepet me qera nga: Aldo 18 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

222 EUR / muaj

Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqani ndodhet midis rruges Aleksander Goga dhe rruges Kumini. Siperfaqe 90 m2.Disponon 2 tualete. 150 m larg Gjykates nga njeri krah dhe 150 m larg Muzeut te Deshmorve nga krahu tjeter. Sapo i eshte veshur fasada e jashtme me grafiato dhe jane bere qepenat me motorr , hapen me pult dhe me celes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim