Jepet me qera ambjent biznesi

400 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 19 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
From
Advertiser
Adresa
rruga e re e portit
Sipërfaqe
50 m2
Komuna
Durrës
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 50m2. Ambjenti ndodhet me katin e 2 te nje ndertese te re.
Adresa: rruga e re e portit
Çmimi: 400 Euro/muaji,
Per me shume informacione kontaktoni ne: 0697698400
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
Në fillim