Jepet me qera 300m2

Jepet me qera nga: Arif 08 Nën 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera kati i dyte i nderteses 300m2. Objekti ndodhet ne rrugen kryesore.
Adresa: Rruga Vllazerimi, ngjitur me karburantin Bolv-Oil, rruga e kenetes, lagja 17, Durres. Per cmimin kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim