dyqan ne kat te dyte, hyrje nga rruga kryesore.

Jepet me qera nga: fatbardha Dje 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: bulevardi dyrrah, kati i dyte
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera ambjent ne Durres me reklame shume te favorshme nga rruga kryesore dhe hyrje perbri po nga rruga kryesore.
Dyqani eshte i rregulluar gati per pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim