Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 13 2022 12:36

Shitet, Magazinë, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë 357,000 €

EUR

Publikuar: Gush 13 12:36
Shikime: 164
Disponojmë Magazinë për shitje, i pozicionuar te Rruga Ferit Xhajko.
Informacion mbi ambietin:
• Sipërfaqe : 420m2
• Kati : -1
• I organizuar në Open Space
• Lartësia : 3m
• Sistem Aspirimi
• Ndriçim LED
Zona në të cilën ndodhet ambienti është një nga zonat ku zhvillohen aktivitete te ndryshme biznesi dhe favorizon magazinin e cdo objekti.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Property

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Perballe Inxhinierise se ndertimit Tregoje në hartë

692955910

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione