Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 26 2022 09:55

Shitet, Godinë Biznesi, Laprakë, Tiranë 300,000 €

EUR

Publikuar: Maj 26 09:55
Shikime: 178
Disponojmë Godine Biznesi për shitjenë zonën e Laprakës.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 215 m2 neto .
• Godina është 1 kateshe.
• Mundesi parkimi .
• Mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi,si magazinim,linjë prodhimi etj.
• Me hipotekë edhe me dokumentacion të rregullt.
• Porte hyrëse kryesore dhe një oborr i cili mund të përdoret për parkim privat.

Për Vizitë na Kontaktoni.
Përshkrimi i linkut

Future Home Property

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Perballe Inxhinierise se ndertimit Tregoje në hartë

692955910

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione