Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 23 2022 11:17

NE FRESK,AMBIENT BIZNESI PER SHITJE!

EUR

Publikuar: Maj 23 11:17
Shikime: 224
NE FRESK,AMBIENT BIZNESI PER SHITJE!
ID: Billion1167

Ofrojme ambient biznesi per shitje ne Fresk. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri dhe mund te perdoret si depo ,magazine,farmaci,zyra,mense,fast-food etj. Ambienti ka nje siperfaqe prej 56m2 dhe eshte perdorur si bar coffee me pare.Ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Ndodhet ne katin 0 dhe ka nje tualet.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni: +355692033500.

https://billionrealty.al/property/3603/ne-fresk-ambient-biznesi-per-shitje-billion1167.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione