Kapanon Magazine jepet me qera objekti

0 LEK

Shitet nga: juvi 22 Korr 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Krujë
Hapësirat
Depo
Jepet me qera objekti , kapanon me hapsire 500 m2 i ndare ne 6 qepena. 5.30 metra i larte, 6 metra i gjërë 13 metra i gjate per secilin qepen. Plus ambjenti jasht i mbuluar 300 m2 dhe mbi 2000m2 hapsir perpara kapanonit. Adresa Fushe-Kruje - Rinas km 4. Ure gjole perball gega oil
Në fillim