Objekt biznesi 1000m2 me qera ne Fier

0 LEK

Shitet nga: Lavdosh 10 Sht 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Hapësirat
Depo
Jepet me qera nje objekt biznesi prej 1000 metrash katror. Objekti ndodhet ne Dermenas, Fier (fare pran xhamise).
Eshte i izoluar, me port sigurie, porta dhe dritare alumini, ka korent 3 fazor, WC/tualet, etj...

Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi qe kerkon nje hapsire te till.

Ju lutemi te na kontakti ne 0695415406 per me teper!
Lavdosh
0695415406
Leaflet
Në fillim