Publikuar: Qer 10 2022 07:47

Shitet ndrrohet ambjent ne autostrade

Publikuar: Qer 10 07:47
Shikime: 766
Shitet jepet me qera ose nderrohet toke truall plus magazine ne Sukth te mbikalimi kembesor ne autostrade..
kapanoni ka korent trefazor uje te pijshem dhe pus..
Akrualisht funksionon si pike shitje makinash dhe servis i vogel me nje ure servisi..
Ambienti eshte i pershtatshem per cdo llos aktiviteti si pike shitje servis pjese kembimi lavazh etj..Mundesi nderrimi me vile hyrje apartament kamion mjete pune etj..
Qeraja 500 euro ne muaj..
Nese paguani per nje vit keni dy muaj falas 5000 euro viti..
Cel. 0682190631

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione