OKAZION Kapanon / Magazine OKAZION

160 000 EUR

199 500 EUR

Shitet nga: Boris Sot 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Berat
Hapësirat
Depo
SHITET magazin 750 m2 ndertim dhe 1250m2 truall . Ndertesa perbehet nga 2 banjo 2 ambjente zyrash dhe apartament 1+1 . E re dhe e pershtatshme per cdo lloj biznesi .Eshte e pajisur me te gjithe dokumentacionin perkates.
URE - VAJGURORE ( Berat )
Leaflet
Në fillim