Publikuar: Pri 05 2022 07:51

VORE. Me qera kapanon.

Publikuar: Pri 05 07:51
Shikime: 459
Kapanon ne vore qender ,per me shum informacion na kontaktoni.
Ne rruge dytesore 1km nga dogana, 200m nga rrethrrotullimi Tirane ,Durres,F kruj.
I pershtacem per xhdo lloj biznesi me parkim per trajler uje dhe drita pa nderpreje. Ndodhet balle rruge permasat jane 22me 20 dhe 10m lartesi.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione