Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 01 2022 11:46

Qera, Magazinë, Rruga Siri Kodra, Tiranë 2,400 € /Muaj

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 01 11:46
Shikime: 340
Disponojmë Magazinë me qera te Rruga Siri kodra
Informacion mbi magazinë:
• Magazina ka nje sipërfaqe të brendshme prej 1200m2 dhe është e organizuar në 2 kate, përkatësisht me nga 600m2 për katë.
• Kati i parë dhe Kati i dytë
2 Katet kanë të njëjtin Organizim të brendshëm:
• Ambiente për zyra
• 1 Tualete

Cilësi të tjera:
• Sistem Kondicionimi dhe aspirimi
• Ndërtesë e re, 3 katëshe.
• Me ashensor
• Ujë dhe Drita 24h.
• Mundësi zgjidhje, kati i parë ose i dytë (2euro/m2)

Kapanoni është i përshatshëm për një gamë të gjerë biznesesh.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Property

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Perballe Inxhinierise se ndertimit Tregoje në hartë

692955910

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione