Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 02 2022 11:26

Qera, Magazinë, Qafë Mollë, Tiranë 1,500 € /Muaj ID: PRO2526

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 02 11:26
Shikime: 180
Disponojmë magazinë me qera të pozicionuar në Qafë Mollë.
Informacion mbi magazinën:
• Sipërfaqe totale ndërtimi : 700m2
• E ndarë në 2 magazina 300m2 dhe 400m2
• Sipërfaqe trrualli: 2000m2
• Lartësia : 3.50m2
Cilësime të tjera:
• Linjë 3-fazore
• I sapo investuar
• I organizuar me 2 porta hyrëse
• I përshtshem për cdo lloj aktiviteti
• Hapsirë parkimi
Mundësi shumë e mirë investimi.
Për më tepër informacion na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Property

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Perballe Inxhinierise se ndertimit Tregoje në hartë

692955910

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione