Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2022 12:10

Qera, Magazinë, Ish Parku I Autobusave, Tiranë 300 € /Muaj

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 27 12:10
Shikime: 86
Disponojmë magazinë për qera , i cili ndodhet i pozicionuar te Rruga Ndre Mjeda, Ish Parku i Autobusave.
Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe: 97 m2
• Kati i -1
• Open Space
• Pozicionimi në një kompleks të ri të zonës favorizon aksesin dhe lidhjen me rrugën.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Property

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Perballe Inxhinierise se ndertimit Tregoje në hartë

692955910

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione