Publikuar: Qer 22 2022 03:12

Qera, Kapanon, Vorë, Tiranë

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 22 03:12
Shikime: 104
Disponojmë kapanon me qera , pozicionuar Vorë, Autostradë Tiranë-Durrës.
Informacion mbi magazinë:
• Ka një sipërfaqe prej 430 m2
• Kati 0
• Lartesi maksimale në kulm : 9.60m
• Lartesi minimale : 8m
• Lartesi portës : 6m
Organizimi i Brendshëm:
• Open Space
Cilësime të tjera:
• Linjë 2-fazore dhe 3-fazore
• 2 Porta hyrëse
• Mundësi parkimi
Mundësi shumë e mirë investimi pasi ka akses me Autostradën Tiranë-Durrës.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione