Publikuar: Qer 30 2022 10:18

Kapanon me Qera ne Vore

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 30 10:18
Shikime: 176
Ne Autostraden Tirane - Durres , ne Vore jepet Kapanon me Qera , me siperfaqe totale 450m2, me lartesi 9.6m , siperfaqja e nderteses me dimensione 20m X 22m. Ambjenti eshte i rregulluar , i shtruar me cimento , ka mundesi parkimi jashte tij , me hyrje nga te dyja anet me porta nga 4m gjeresi , qe lejon hyrjen dhe te Trailerave.

jepet me qera 1500 E / Muaj
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione