Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2022 11:39

Jepet me Qera, Magazinë, Ali Demi, Tiranë, AL23706.

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 24 11:39
Shikime: 701
Jepet me Qera, Magazinë, Ali Demi, Tiranë.
Magazina pozicionohet pranë shkolles Kushtrimi i lirisë, me sipërfaqja neto prej 100 m2, lartësi 4 m, ne katin 0, ne ndërtim te ri.Organizohet ne nje ambient dhe1 tualet.
Jepet totalisht i investuar, me fasadë xhami, orientimi perëndim.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni! 0692542490.
Përshkrimi i linkut

Future Home Integrity

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione