Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 23 2022 02:35

Jepet me QERA magazinë 200 m2 në Domje

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 23 02:35
Shikime: 509
Në Tiranë në Domje 2 min nga rruga Dytësore jepet me QERA magazinë me sipërfaqe 200 m2. Magazina është ndërtesë 1 katëshe dhe ka oborr të rrethuar 200 m2 për parkimin e mjeteve, si dhe ujë dhe korent 3 fazor.
Çmimi 700 euro/muaj.
Për çdo informacion kontaktoni në
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Përshkrimi i linkut
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione