Publikuar: Qer 13 2022 11:26

jepet me qera kapanon dhe toke ne mezez

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 13 11:26
Shikime: 43
Jepet me qera kapanon ne Mezez. Prona ka siperfaqe 630m² ndertim dhe 2800m² toke e cila mund te sherbej per parkim. Kapanoni eshte i organizuar ne ambient magazinimi me lartesi 11 m dhe ka mundesi opsionale qe te organizohet ne dy kate. Prona disponon gjithsej 4 tualete te cilat 2 tualete jane tek ambienti i magazinimit dhe 2 tualete tek ambientet e zyrave. Prona eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh. Cmimi 5000€/muaj.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione