Publikuar: Maj 24 2022 09:36

Jepet me qera kapanon 2000m2 autostrada Tr-Dr

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 24 09:36
Shikime: 315
Ofrojme kapanon me qera.
Kapanoni ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës.
Kapanoni disponon sipërfaqje:
• Kati 0 1700m2 open space
• Ambjente per zyra 3 kate x 200m2
• Lartesia e kapanonit 12m dhe në kulm lartësia shkon15m
Kapanoni disponon portë hyrëse me telekomandë,depozitë uji 5000 litra, linjë trefazore,sistem antizjarr.
Ka kapacitet peshe deri në 1 ton si dhe akses hyrje për cdo lloj mjeti.
Për nje vizite ne prone na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione