Publikuar: Jan 19 2022 08:16

Jepet me qera kapanon 1250 m2

EUR

/ muaj
Publikuar: Jan 19 08:16
Shikime: 66
Disponojmë Kapanon për qera.
Kapanoni ndodhet në zonen e autostrades Tirane Durres
Kapanoni ka një sipërfaqje totale prej 1250m2 ku 800m2 është sipërfaqe kapanoni
dhe 450m2 ambjente per zyra
• Lartësi 7m
• Disponon linjë trafazore
• Disponon vinc industrial
• Porta hyrëse ka lartësi 5m
Për ta vizituar na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione